Zmiany, zmiany, zmiany czyli nowa odsłona Instagrama

Jak Instagram zapowiedział tak i zrobił. Dziś, czyli 9 czerwca zaczęto wprowadzać zmiany :)


I stało się – upgrade Instagrama czyli zmiana wersji webowej na „niedopoznania”. Co konkretnie? Więcej, dużo więcej światła i bieli. W nowej odsłonie dominuje przede wszystkim flat design. Zrezygnowano z oryginalnej mozaiki zdjęć, ramek i cieni na rzecz prostoty. W nowej wersji na pierwszym ekranie widać podstawowe informacje oraz 3 najnowsze zdjęcia. Wprowadzono również zabieg nieskończonego przewijania, który nadaje charakteru mobilnego stronie.


Czy ładniej, atrakcyjniej, użyteczniej? Oceńcie sami :) Nasz profil znajdziecie tutaj – @uxeria
Nowa wersja


instagram uxeria newStara wersja


instagram old uxeria
Na ten tydzień zapowiedziano zmiany również innych elementów, więc śledzimy uważnie :)

Komentarze

Liczba komentarzy:

Bądź pierwszy i zostaw swój komentarz.

Chcesz, byśmy pomogli lepiej poznać Twoich Klientów?
Umów się na darmową poradę

Małgorzata Traczyk

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społecznej Psychologii Internetu Komunikacji oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Produktami i Usługami. Obecnie Product Manager w Uxerii. Poprzednio zajmowała się projektowaniem aplikacji mobilnych, a następnie zdalnymi badaniami z użytkownikami na stanowisku UX Specialist w Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Członek grupy roboczej Usability (IAB). Prywatnie fanka podróży, kina i przeróżnej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>