20 kreatywnych reklam Wielkanocnych

Wielkanoc już tuż tuż. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się inspirującym, ciekawym i niezwykle pomysłowym reklamom Wielkanocnym. Absolut, Durex, Heineken i Fiat to tylko część z nich :)


Większość z nas przed Świętami Wielkanocnymi jest niezwykle zapracowana – zakupy, porządki, gotowanie… Jednak praca wre również w działach marketingu. Wielkanoc jest bowiem niezwykle dobrą okazją dla marek do przypomnienia o sobie, a tym samym zachęcenia do zakupu produktów i usług firm.


Nie chodzi jednak o zwykły sprzedażowy kontekst typu zdjęcie produktu i jego obniżonej ceny. Dobra reklama, które będzie wspominana jeszcze długo po świętach powinna być kreatywna, inspirująca, dająca do myślenia oraz przede wszystkim powinna nawiązywać do kontekstu czyli w tym przypadku Wielkanocy. Zapraszamy do przejrzenia naszego zestawienia 20 najbardziej kreatywnych reklam.


Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają reklamy z okazji innych świąt zajrzyj do naszych zestawień reklam na Walentynki i Halloween.Absolut
Absolut easter advertArteidea
Arteidea easter advertCarouzos Fashion
Carouzos Fashion easter advertDurex
Durex easter advertFiat
Fiat easter advertHeineken
Heineken easter advertKaefer
Kaefer easter advertKolner ZOO
Kolner ZOO easter advertM&M’s
M&Ms easter advertMc Donalds
McDonalds easter advertMercedes
Mercedes easter advertMilka
Milka easter advertPodravka
Podravka easter advertRaiffeisen Grupa
Raiffeisen grupa  easter advertShangri-la
Shangri-la easter advertStabiloboss
Stabiloboss easter advertSubaru
Subaru easter advertThe Florida Aquarium
The Florida Aquarium easter advertWelt am Sonntag
Welt am sonntag easter advertWilkinson
Wilkinson easter advert

Komentarze

Liczba komentarzy:

Bądź pierwszy i zostaw swój komentarz.

Chcesz, byśmy pomogli lepiej poznać Twoich Klientów?
Umów się na darmową poradę

Małgorzata Traczyk

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społecznej Psychologii Internetu Komunikacji oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Produktami i Usługami. Obecnie Product Manager w Uxerii. Poprzednio zajmowała się projektowaniem aplikacji mobilnych, a następnie zdalnymi badaniami z użytkownikami na stanowisku UX Specialist w Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Członek grupy roboczej Usability (IAB). Prywatnie fanka podróży, kina i przeróżnej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>