Raport Uxeria.com- E-commerce

Przedstawiamy raport o polskim świecie
e-commerce, gdzie konkurencja jest tylko o jeden klik.

Klienci robiący zakupy w sieci są grupą bardzo specyficzną- niezwykle wymagający, wybredni i mający mnóstwo wyborów pod ręką. Bardzo ciężko sprostać ich wymaganiom, przez co niewystarczające stały się tylko i wyłącznie niskie ceny. Walka o nich odbywa się na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest sam kanał sprzedaży- czyli strona internetowa. Powinna być ona użyteczna, ładna, przejrzysta i komunikatywna. Czy tak jest? Zapraszamy do przejrzenia naszych spostrzeżeń. Przeprowadziliśmy 104 badania stron e-sklepów na 728 użytkownikach.

infografika_idg

Komentarze

Liczba komentarzy:

Bądź pierwszy i zostaw swój komentarz.

Chcesz, byśmy pomogli lepiej poznać Twoich Klientów?
Umów się na darmową poradę

Małgorzata Traczyk

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Społecznej Psychologii Internetu Komunikacji oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie Produktami i Usługami. Obecnie Product Manager w Uxerii. Poprzednio zajmowała się projektowaniem aplikacji mobilnych, a następnie zdalnymi badaniami z użytkownikami na stanowisku UX Specialist w Fundacji Obserwatorium Zarządzania. Członek grupy roboczej Usability (IAB). Prywatnie fanka podróży, kina i przeróżnej muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>